İletişim

Ekonomist.gen.tr, ekonomi ve finans konusunda bira araya gelmiş uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Bu ekip tarafından hazırlanan makalelerimiz, alanı en özgün bilgileri sizlere sunmaktadır.

Finans uzmanlarımız ile iletişime geçmek ister iseniz uzman (@) ekonomist.gen.tr adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sizlere bir çok konuyu daha önce görülmemiş şekilde ayrıntılı bir biçimde aktarmak istiyoruz. Pek çok ekonomi konusu mevcut ve bu konuları gerçek anlamda uzmanlık diliyle anlatabilen bir siteye rastlayamadık. Bu yüzden bu siteyi açmaya karar verdik. Sizlere yardım edebilirsek ne mutlu bizlere.

Umuyoruz, pek çok finans konusuna ilişkin önemli bilgileri sitemiz aracılığıyla öğrenebileceksiniz. Sunmayı atladığımız veya gözden kaçırdığımız bir içerik olursa, bizlere ulaşıp, ilgili içerik konusunda bizi uyarabilirsiniz. Bunun dışında her türlü talep, öneri, görüş ve fikirlerinize açığız.

Bize ulaşıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Tabii ki yorum aracılığıyla da bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Olağanca gücümüzle sizlere yardımcı olmaya çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Onay kutusu