Akbank EFT Saatleri 2024-2025 Kaçta Başlıyor? | Ücret Listesi

Akbank EFT saatleri 2025 2024 yılında kaçta başlıyor? Akbank EFT ücretleri 2025 yılında ne kadar oldu? Bugünkü yazımızda bu soruların cevaplarını detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Akbank banka hesabı üzerinden eğer bir başka bankanın hesabına para transfer işlemi gerçekleşecekse bu işleme, EFT işlemi denilmektedir.

Peki ama günün her anında Akbank EFT işlemi yapabilir miyiz?

Hayır, her zaman EFT işlemi gerçekleştiremezsiniz. EFT işlemi ile para transferinin kısa sürede gerçekleşmesini istiyorsanız, Akbank EFT saatleri içerisinde bu işlemi gerçekleştirmelisiniz. Aksi takdirde, para transferi bir sonraki iş gününde gerçekleşecektir.

Peki ama Akbank EFT saatleri 2025 yılında nedir? Kaça kadar bu işlemi yapmalıyız? Herhangi bir ücret öder miyiz? Şimdi dilerseniz, bu soruların tek tek cevaplarına geçelim.

Akbank EFT saatleri 2025 kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

Birçok kanal üzerinden Akbank hesabınızdan başka bankanın hesabınıza EFT yapabilirsiniz. Ancak Akbank EFT saatleri, hangi kanaldan EFT işlemi yapacağınıza göre değişmektedir. Şubeden mi yapacaksınız, Akbank Direkt İnternet üzerinden mi yapacaksanız bu kanallara göre EFT saatlerinde ufak değişiklikler söz konusudur. Bir de Akbank’da geç EFT söz konusudur. Geç EFT saatine kadar da EFT işlemini aynı gün içerisinde yapabilirsiniz, ancak bu durumda Akbank EFT ücreti daha fazla olacaktır. Akbank EFT ücretleri konusunu bir sonraki başlıkta ele alacağım.

Sizlere Akbank’ın resmi internet sayfasından incelediğim bu Akbank EFT saatlerini paylaşacağım.

  • Akbank EFT saatleri, kural olarak 09.00 – 16.00 arasındadır. Bu saatler arasında Akbank EFT işlemini gerçekleştirmelisiniz.
  • Akbank geç EFT saatleri, Akbank Direkt İnternet/Akbank Direkt Mobil/Akbank Asistan kanalları için 16:00 – 17:15 saatleri arasındadır. Yani bu kanallar üzerinden bu saatler dahilinde geç EFT yapabilirsiniz.
  • Akbank geç EFT saatleri, ATM ve şube kanalları için 16.00-17.00 saatleri arasındadır.

Geç EFT özelliği ile müşterilerin işleri bir nebze de olsa kolaylaştırılmıştır. Eğer geç EFT saatleri dışında para transferi gerçekleştirirseniz, para transferi bir sonraki iş gününün ilk mesai saatleri içerisinde gerçekleşecektir.

Akbank EFT ücretleri 2024-2025 yılında ne kadar oldu?

En düşük Akbank EFT ücretleri, belirtilen EFT saatleri içerisinde yapılan işlemler için söz konusu olmaktadır. Geç EFT işleminde biraz da fazla EFT ücreti ödemek zorunda kalırsınız. EFT işlemini hangi kanal üzerinden yapacağınıza göre Akbank EFT ücretleri değişebilmektedir. Bunları tek tek inceleyelim.

Mesai saatleri içerisinde yapılan Akbank EFT ücretleri 2024-2025

  • Akbank Direkt İnternet/Akbank Direkt Mobil/Akbank Asistan üzerinden yapılan EFT ücreti: 6 TL
  • Çağrı Merkezi üzerinden yapılan EFT ücreti: 55 TL
  • Şube üzerinden yapılan EFT ücreti: 60 TL
  • ATM üzerinden yapılan EFT ücreti: 15 TL

Akbank geç EFT ücretleri 2025 (16.00 – 17.15 saatleri arasında)

  • Akbank Direkt İnternet/Akbank Direkt Mobil/Akbank Asistan üzerinden yapılan geç EFT ücreti: 8 TL
  • Şube üzerinden yapılan geç EFT ücreti: 90 TL
  • ATM üzerinden yapılan geç EFT ücreti: 17 TL

Detaylı açıklamaları, resmi internet sitesi üzerinden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tavsiye bağlantı: Konut kredisi yapılandırma

Yorum yapın