Acil Kredi Lazım, Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim 2018?

Acil kredi lazım diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bunun başlıca sebeplerinden birisi de ne yazık ki 2018 yılında yaşanan döviz kuru artışı oldu. Döviz kuru artışıyla özellikle özel sektörde işler rayından çıktı. Sadece özel sektör, ekonomideki bu kötü gidişten etkilenmedi. Birçok vatandaşımız da gerek borçlarından dolayı gerekse hayat pahalılığından ötürü nakit para sıkıntısı çekmeye başladı. Gel gelelim, bu durumda hiç kuşkusuz herkes bankalara koşar. Bankalardan kredi çekmeye çalışır. Ancak ne yazık ki kötü kredi sicilinden dolayı birçok banka bu kişilere ne yazık ki kredi vermiyor. Son dönemlerde kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim sorusu ile çok fazla karşılaşmaktayız. Bu nedenle, bu yazımızda özellikle acil kredi lazım, kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Kredi sicilim kötü, kredi alamıyorum para lazım mı diyorsunuz?

Bu durumda olan vatandaşlarımıza çeşitli önerilerde bulunacağım. Para bulabilmenizin size garantisini vermeyeceğim ancak atacağınız doğru adımlar size ihtiyacınız olan paraya bir adım daha yaklaştıracaktır.

Öncelikle yazımızı detaylandırmadan önce ”Kredi çıkartılır” ya da ”Kredi alamayanlara kredi” vb. yazılara ve yönlendirmelere inanmamanızı öneririm. Bu gibi önerilerin sonucu şuanda bulunduğunuz durumda daha ağır durumlara sizi sürükleyecektir. Bu nedenle, yasa dışı yollara girmeden bir çözüm bulmanız her zaman sizin avantajınıza olacaktır. Bu gibi çözümler borcunuzu daha da artıracak ve sizi daha zor durumlara sokacaktır.

Şimdi dilerseniz, konumuza geçelim ve nasıl para bulabileceğinize dair çözümler üretelim.

Bankalar kredi vermiyor nereden para bulabilirim?

İlk olarak, kötü sicil nedeniyle bankaların size kredi vermediğini netleştirmeniz lazım. Çünkü bazı bankalar, bazı kişilere kredi notları düşük olsa dahi kredi verebilmektedir. Elbette kredi sicil notu çok düşük olanlara çok yüksek meblağlarda bankalar kredi vermeyecektir. Ancak düşük tutarlı kredi taleplerinde eğer bankaları ikna edebilirseniz, kredi kullanma şansınız artacaktır.

Yararlı içerik: Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018

Yukarıda yer alan makalemizde yaptığımız yönlendirmelere rağmen hale kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyorsanız ve hiçbir şekilde bankalardan kredi çekemeyeceğinizi tespit ettiyseniz, farklı para bulma yöntemlerinden başka çareniz kalmadı demektir.

Bu arada eğer esnafsanız mutlaka esnaf kefalet kredisi seçeneğini de düşünmelisiniz. Esnaf kefalet kredisi sayesinde kredi çekebilme ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

Yararlı içerik: Esnaf kefalet kredisi 2018

Kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim?

Acil para yardımı arıyorum ya da bugün para bulmam lazım diyorsanız ve bankalar da kredi vermiyorsa aşağıda önereceğim çözümleri acilen devreye sokmalısınız. Size bu konuda asla yasa dışı tavsiyelerde bulunmayacağım. Özellikle para bulma konusunda katiyen tefecilerden ve dolandırıcılardan uzak durmanız gerektiğini söylemem gerekiyor.

Bankalardan kredi alma şansınızın olmadığını artık tespit ettiniz. Bu durumda bankalardan kredi kullanabilmenizin tek yolu kredi sicil affı olacaktır. Kredi sicil affı da yakın tarihte çıkar mı çıkmaz mı bilinmez. Bu nedenle, size hızlı sonuç alabileceğiniz çözüm önerilerinde bulunacağım.

Yararlı içerik: Kredi sicil affı 2018 yürürlüğe girdi mi?

Şimdi dilerseniz, kredi çıkmıyor nasıl para bulabilirim sorusunun cevaplarına tek tek değinelim.

Acil para lazım diyenlere öneriler 2018

Öneri 1: Faturalı hat kullanıyorsanız, hattınız üzerine akıllı cep telefonu satın almayı denemelisiniz. Satın aldığınız bu telefonu ise hızlı bir şekilde satma durumunuz olacaktır. Paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum diyenler için en etkili yöntemlerden birisidir. En az 6 ay faturalı hat sahibi iseniz bu öneriyi devreye sokmanızda fayda var.

Öneri 2: Tanıdık bir kuyumcudan senetle altın satın alabilirsiniz. Günümüzde senet, çekten daha güvenilir bir ödeme aracıdır. Vadeli senetle altın satın alabileceğiniz bir kuyumcu varsa bu fırsatı kaçırmamalısınız. Satın alacağınız altını bozdurarak nakit sıkıntınızı kısa vadede çözebilirsiniz.

Öneri 3: Kullanmadığınız, ihtiyacınızın olmadığı ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz. Eminim birçok evde kullanılmayan eşya vardır. Bu eşyalarınızı çeşitli online platformlarda satarak bir nebze de olsa para sıkıntınızı çözebilirsiniz.

Öneri 4: Yakınlarınız adına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizin kredi notunuz kötü olabilir. Ancak eşinizin, kardeşinizin, babanızın ya da annenizin kredi sicil notu düşük olmayabilir. Bu durumda, onların adına onlarla beraber kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksitleri sizin ödeyeceğinizi garanti ettikten sonra sizin zor durumdan çıkarabilmek adına çok yakın akrabalarınız bu teklifinize hayır demeyecektir.

Öneri 5: Arkadaşlarınızdan borç para isteyebilirsiniz. Faizsiz para nereden bulabilirim sorusu için önerebileceğim en etkili yöntem budur. Ancak, arkadaşlarınız bu denli yüksek enflasyonun olduğu bir ekonomik ortamda size TL cinsinden değil de altın veya döviz cinsinden borç para verebilir. Bu da onların en doğal hakkıdır. Çünkü Türk Lirası çok hızlı bir şekilde değer kaybetmektedir. Bu durum da borç para verenin menfaatlerini zedeleyebilir.

Borç para nereden bulabilirim sorusuna en iyi cevabı verecek olan kişi sizsiniz. Size güvenen yoksa kimseden borç para alamazsınız. Bu nedenle, kendinizi en iyi siz bilirsiniz. İnsanları da kandırarak borç para almamanız gerekmektedir. Yoksa uzun vadede kaybeden siz olursunuz.

Tavsiye içerik: Kredi çekebilmek için kredi notu kaç olmalı 2018?

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..

3 Sorular ve Yorumlar
 1. Luis Carlos diyor ki:

  Krediye ihtiyacınız var mı? Nereden kredi alacağınızı mı arıyorsunuz? Hiç bir kredi almaya mı çalışıyorsun? uygun fiyatlı bir kredi almak istiyorsanız. Kredi% 2 gibi çok düşük bir faiz oranıyla sunulmaktadır. İlgilendiğiniz takdirde şimdi bize ulaşın.

 2. LUIS CARLOS diyor ki:

  Faturalarınızı ödemek, bir işletme kurmak veya herhangi bir kredi almak için gerçek bir kredi kullanmanız gerekiyor mu?

 3. Murat Acar diyor ki:

  Merhaba,
  Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 TL’den 100.000.000,00 TL’ye kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik,% 100 garantiyle, Avro (Euro, Pound ve Dolar) ). İlgilendiğiniz takdirde, tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

  Teşekkürler.