Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2024-2025 | 50.000 TL

Sizlere gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar ile ilgili oldukça kapsamlı bir yazı hazırladık. Bu yazımız sayesinde ülkemizdeki gelir belgesi istemeden müşterilerine kredi veren bankalar bilgisine ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda maaş bordrosuz, belgesiz, kefilsiz ve vergi levhasız kredi imkanı sunan bankaların şartlarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Yazımızı ve yazımızda paylaştığımız videoları dikkatli bir şekilde inceleyerek gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz. Sitemizde konuyla alakalı diğer yazılarımızı da sizlere tavsiye edeceğiz. Bu yazılarımızı da inceleyerek yararlı bilgiler elde edebilirsiniz.

Şimdi dilerseniz, gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar 2025 yılında hangileri, tek tek ele alalım.

Gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar 2024-2025 yılında hangileridir?

Ülkemizde kredi faiz oranları çok yükseldi. Her ne kadar krediye ihtiyacınız olsa da aylık faiz oranlarını göz ardı etmemelisiniz. Çünkü kredi kullanıldıktan sonra kredi maliyetleri çok yüksek olacağı için ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek olacaktır. Gelir belgesiz kefilsiz kredi programları için de bu faiz oranlarını sizinle paylaşacağım.

Öncelikle sizinle gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar listesini paylaşmak istiyorum.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2025 Kredi Üst Limiti Aylık Faiz Oranı Belge Talep Durumu Max. Vade
OdeaBank 10.000 TL %3,45 Yok 36 Ay
ING Bank 5.000 TL %2,99 Yok 36 Ay
Enpara.com 50.000 TL %2,93 Yok 36 Ay
Akbank 35.000 TL % 2,84 Yok 36 Ay
N Kolay Kredi 30.000 TL %2,89 Yok 36 Ay
TEB 12.500 TL %3,12 Yok 36 Ay
Akbank Direk Kredi 30.000 TL %3,08 Yok 36 Ay
CEPTETEB 30.000 TL %2,90 Yok 36 Ay

Duyuru: Yukarıda sıraladığımız tüm bankalara aynı anda KESİNLİKLE başvuru yapmayınız. Ayrıca, kredi notunuz çok düşükse kredi başvurusunda bulunmayınız. Şunu unutmamak gerekir ki, her reddedilen kredi başvurusu kredi notunuzu daha da düşürecektir. Bu nedenle, dikkatlı ve adım adım kredi başvurusunda bulunmalısınız.

OdeaBank gelir belgesiz kredi 2024-2025

OdeaBank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. 36 aya kadar vade imkanı sunabilmektedir. 10.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kefilsiz kredi kullandırabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ise 53 TL’dir. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. Dilerseniz, internet ve mobil bankacılık üzerinden dilerseniz şubeler üzerinden OdeaBank gelir belgesiz krediye başvuru yapabilirsiniz. OdeaBank, diğer bankalara nazaran şube sayısı azdır. Bu nedenle, bulunduğunuz ilde veya ilçede OdeaBank şubesi bulamayabilirsiniz. Hesabınız OdeaBank’da varsa internet veya mobil bankacılık üzerinden başvurunuzu her zaman yapabilirsiniz. Aynı zamanda SMS üzerinden de başvuru yapma şansınız bulunmaktadır.

ING Bank gelir belgesiz mini kredi 2024-2025

ING Bank’a başvuru yaparak gelir belgesiz mini kredi alabilirsiniz. Mini kredi tutarı en fazla 5.000 TL olmaktadır. Aylık faiz oranı ise %2,99’dur. 36 ay vade seçeneği vardır. Bazı platformlarda 50.000 TL’ye kadar ING Bank’ın gelir belgesiz kredi verdiğinden bahsedilmiştir. Bu tamamen uydurma bir bilgidir. Gelir belgesi olmadan ING Bank’dan böylesine yüksek limitli bir kredi alabilmeniz hiç bir şekilde mümkün değildir. Yüksek tutarlarda özellikle tüm bankalar, gelir belgesi ve kefil talep edebilmektedir. Gelir belgesi olmasa bile mutlaka kefil bu kadar yüksek tutarlar için olmazsa olmazdır. Kefilin düzenli geliri olan ve üzerinden kredisi olmayan bir kişi olması gerekmektedir. Bu nedenle, özellikle yüksek tutarlı gelir belgesiz kredi olmadığını vurgulamak istiyorum.

Enpara.com gelir belgesiz kredi 2024-2025

Enpara.com üzerinden yapacağınız kredi başvuruları için belge veya kefil talep edilmemektedir. En az 1.000 TL, en fazla ise 50.000 TL kredi tutarı için başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak enpara.com yapacağı kredi değerlendirmesinde gelir durumunuzu mutlaka araştıracaktır. Beyan edeceğiniz gelir durumuna göre size kredi verip vermeyeceğini kararlaştıracaktır. Yanlış beyan vermeniz durumunda bu durumun sonuçlarına katlanacağınızı da söylemem gerekiyor. Enpara.com’un aylık faiz oranı ise %2,93’tür. Kredi başvurunuzu mobil bankacılık üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunurken gelir durumunuzdan daha birçok bilgi sizden talep edilecektir. Bu bilgileri, yanlış beyanda bulunmadan doldurmalısınız.

N Kolay Kredi gelir belgesiz kredi 2024-2025

Şubeye gitmeden gelir belgesiz ve kefilsiz kredi fırsatı sunan bankalardan birisi de Aktifbank’tır. Aktifbank tarafından N Kolay Kredi adı altında sunulan bu kredi programı sayesinde gelir belgesi ibraz etmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar kredi kullanma durumunuz söz konusu olabilmektedir. Aylık faiz oranı ise %2,89’dur. İnternetten gelir belgesiz kredi başvurusu rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak kredi notunuz çok iyi değilse ne yazık ki 30.000 TL gibi bir kredi tutarı sizin adınıza onaylanmaz. Bu durumda, daha düşük kredi teklifinde bulunacaklardır. Bu kredi teklifi, tanışma kredisi olarak tarafınıza sunulacaktır. Tanışma kredileri ise genellikle 2.000 TL olmaktadır. Eğer kredi notunuz düşük değil olmayıp yüksekse gelir belgesi sunmadan 30.000 TL’ye kadar kredi alma şansınız oldukça yüksek olacaktır.

TEB gelir belgesiz pratik kredi 2025

TEB tarafından 12.500 TL’ye kadar pratik kredi verilmektedir. Aylık faiz oranı diğer faiz oranlarına göre biraz yüksek olup %3,12’dir. 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır. İnternetten veya telefonunuzdan bu krediye hemen başvuru yapabilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz olması açısından oldukça hızlı sonuç alabileceğiniz bir kredi türüdür. TEB’in CEPTETEB kredi programından farklıdır. Eğer kredi notunuz çok yüksek değilse öncelikle bu krediye başvurmanızda fayda vardır.

TEB pratik kredi başvurusunda bulunurken sizden aylık ortalama gelir bilgisi talep edilecektir. Bu bilgiyi doğru bir şekilde girmenizi öneririm.

Akbank gelir belgesiz direkt kredi 2024-2025

Akbank tarafından gelir belgesiz direkt kredi verilebilmektedir. Kredinin üst limiti 30.000 TL olup aylık faiz oranı %3,08’dir. Akbank direkt krediye internet veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilirsiniz. En hızlı sonuçlanan kredi programlarından birisidir. Ancak bu krediye başvuru yapabilmeniz için Akbank’da adınıza bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Daha önce Akbank ile çalıştıysanız, gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

CEPTETEB gelir belgesiz kredi 2024-2025

CEPTETEB üzerinden 30.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aylık faiz oranı ise %2,90’dır. Bu sayede, gelir belgesi sunmadan 30.000 TL kadar kredi çekme şansınız bulunmaktadır. CEPTETEB, TEB pratik krediye göre daha yüksek tutarlı kredi verebilmektedir. Bunun için TEB’de mutlaka adınıza açılmış bir hesabınızın olması şarttır. Eğer adınıza açılmış bir TEB hesabınız yoksa bu krediye hemen başvuru yapmanız mümkün değildir. TEB’de hesap açtırırsanız, bu krediye sonradan başvuru yapabilme durumunuz söz konusu olacaktır.

Genel değerlendirme

Gelir belgesiz kredi veren bankaları, geliri olmayan kişilere kredi veren bankalar olarak düşünmemek gerekmektedir. Bankalar, aylık düzenli geliri olmayan kişilere 10.000 TL’den fazla kredi vermemektedir. Hatta ve hatta 10.000 TL’lik bir krediyi dahi vermemektedir. Bu nedenle, gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar dediğimizde ”gelir belgesi” ibrazı istemeyen bankalar olarak algılamak gerekmektedir. Siz her ne kadar gelir belgesi sunmamış olsanız da bankalar, SGK kayıt sistemi üzerinden sizin gelirinizi inceleyeceklerdir.

Kredi notu da oldukça önemlidir. Bankalar, KKB sistemi üzerinden sizin borç ödeme alışkanlıklarınızı görebilmektedir. Eğer kredi notunuz çok düşükse, kara listedeyseniz hiç bir tutarda banka kredisi kullanamazsınız. Bu bilgileri, hayal kırıklığı yaşamamanız adına sizlerle paylaşmak istedim.

Yorum yapın